Amatorska Liga Tenisa - Szczytno 2013

21.06.2013

W ubiegłą niedzielę (23.06.2013) na kortach w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyła się III kolejka Amatorskiej Ligi Tenisa, w której gospodarze zremisowali z tenisistami z Biskupca. Po pierwszych grach singlowych zwycięstwo biskupczan nie było oczywiste - było już 3:0 dla gospodarzy: w trzech spotkaniach Krzysztof Samojłowicz pokonał Damiana Czarneckiego 6:0; 7:5, Ryszard Nowotka 6:1; 3:6; 6:4 wygrał z Grzegorzem Lato oraz debel Mariusz Daszewski/Andrzej Jemielita pokonali Ryszarda Zielińskiego/Norberta Zarembę 6:3; 2:6; 10:3. Jednak zawodnicy z Biskupca pokazali lwi pazur i w pozostałych pojedynkach odrobili straty, czym doprowadzili do remisu. Najpierw debel Jan Karol/Wiesław Soluch pokonał Andrzeja Babickiego/Jarosława Gołaszewskiego 6:0; 6:1, następnie Grzegorz Gawroński wygrał w dwóch setach z Krzysztofem Trzaską 6:1; 6:3 oraz Andrzej Garbino również w dwóch setach pokonał Krzysztofa Bugaja 7:6; 6:3. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na rewanż do Biskupca!